Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Tomáš Bím

Komíny

Katalogové číslo: 029
Vyvolávací cena: 700 Kč
Rok vzniku: nedatováno
Technika: litografie, č. 144/145
Rozměry: 11 × 8 cm

rámováno, signováno uprostřed

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.