Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Tomáš Bím Komíny Katalogové číslo: 029 Vyvolávací cena: 700 Kč Rok vzniku: nedatováno Technika: litografie, č. 144/145 Rozměry: 11 × 8 cm rámováno, signováno uprostřed Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: