Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. František Gross Robotizace Katalogové číslo: 028 Vyvolávací cena: 6 000 Kč Rok vzniku: 1983 Technika: litografie, č. 22/60 Rozměry: 47 × 37 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: