Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jitka Válová

Na cestě

Katalogové číslo: 027
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Rok vzniku: 2009
Technika: litografie, č. 8/50
Rozměry: 32 × 45 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.