Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Jitka Válová Na cestě Katalogové číslo: 027 Vyvolávací cena: 13 000 Kč Rok vzniku: 2009 Technika: litografie, č. 8/50 Rozměry: 32 × 45 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: