Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Kamila Ženatá

Z cyklu Mycelium

Katalogové číslo: 025
Vyvolávací/prodejní cena: 38 000 Kč
Rok vzniku: 2022
Technika: kombinovaná technika (akryl a olej na plátně)
Rozměry: 100 × 100 cm

signováno vlevo dole

Mám zájem