Kamila Ženatá
Z cyklu Mycelium
Katalogové číslo: 025
Vyvolávací/prodejní cena: 38 000 Kč
Rok vzniku: 2022
Technika: kombinovaná technika (akryl a olej na plátně)
Rozměry: 100 × 100 cm
Rozměry: 100 × 100 cm
signováno vlevo dole
Mám zájem