Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Petr Wagenknecht Roškotovo divadlo v Ústí nad Orlicí II Katalogové číslo: 024 Vyvolávací cena: 3 000 Kč Rok vzniku: 2020 Technika: fotografie Rozměry: 23 × 23 cm rámováno, signováno vpravo dole Z cyklu Múzy Kamila Roškota. Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: