Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jan Merta

Z kuchyně

Katalogové číslo: 020
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Rok vzniku: 2022 - 2023
Technika: akryl na papíru
Rozměry: 16 × 20 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.