Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Petr Nikl Hadí motýl Katalogové číslo: 019 Vyvolávací cena: 8 000 Kč Rok vzniku: 2018 Technika: litografie na černém papíru, č. 26/100 Rozměry: 70 × 100 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: