Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Patrik Hábl

Květ v krajině

Katalogové číslo: 018
Vyvolávací cena: 34 000 Kč
Rok vzniku: 2019
Technika: olej na kartonu
Rozměry: 70 × 50 cm

rámováno, signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.