Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Patrik Hábl Květ v krajině Katalogové číslo: 018 Vyvolávací cena: 34 000 Kč Rok vzniku: 2019 Technika: olej na kartonu Rozměry: 70 × 50 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: