Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Ivan Ouhel Bez názvu Katalogové číslo: 017 Vyvolávací cena: 17 000 Kč Rok vzniku: 1989 Technika: olej na plátně Rozměry: 60 × 60 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: