Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Vladimír Suchánek Gramofon - tango Katalogové číslo: 015 Vyvolávací cena: 5 000 Kč Rok vzniku: 1970 Technika: litografie, č. 51/90 Rozměry: 48 × 60 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: