Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Stanislav Kolíbal

Čtverce a trojúhelníky XII

Katalogové číslo: 012
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Rok vzniku: 2021
Technika: akvarel
Rozměry: 44 × 31 cm

signováno uprostřed

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.