Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Michal Škapa Jungle Katalogové číslo: 011 Vyvolávací cena: 15 000 Kč Rok vzniku: 2017 Technika: akryl a airbrush Rozměry: 30 × 30 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: