Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Michal Škapa

Jungle

Katalogové číslo: 011
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Rok vzniku: 2017
Technika: akryl a airbrush
Rozměry: 30 × 30 cm

rámováno, signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.