Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Habima Fuchs

The Ways of Water (Cesty vody)

Katalogové číslo: 008
Vyvolávací/prodejní cena: 18 000 Kč
Rok vzniku: 2011
Technika: tuš na papíru
Rozměry: 41 × 30 cm

rámováno, signováno vzadu

Mám zájem