Habima Fuchs
The Ways of Water (Cesty vody)
Katalogové číslo: 008
Vyvolávací/prodejní cena: 18 000 Kč
Rok vzniku: 2011
Technika: tuš na papíru
Rozměry: 41 × 30 cm
Technika: tuš na papíru
Rozměry: 41 × 30 cm
rámováno, signováno vzadu
Mám zájem