Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Kamila Musilová

Plyš myslí, že je víc

Katalogové číslo: 007
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Rok vzniku: nedatováno
Technika: fotografie, č. 2/15
Rozměry: 50 × 50 cm

signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.