Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Kamila Musilová Plyš myslí, že je víc Katalogové číslo: 007 Vyvolávací cena: 1 500 Kč Rok vzniku: nedatováno Technika: fotografie, č. 2/15 Rozměry: 50 × 50 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: