Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Martina Špinková Mojžíš pod horou Katalogové číslo: 006 Vyvolávací cena: 19 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: olej na plátně Rozměry: 70 × 60 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: