Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Klára Sedlo Znalec počasí II Katalogové číslo: 003 Vyvolávací cena: 8 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: olej na plátně Rozměry: 50 × 50 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: