Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Miriam Kaminská

Plavidlo

Katalogové číslo: 002
Vyvolávací/prodejní cena: 7 000 Kč
Rok vzniku: 2022
Technika: nespecifikována
Rozměry: 39 × 26 cm

rámováno, signováno vzadu

Mám zájem