Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Radek Pilař

Klaun

Katalogové číslo: 081
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Rok vzniku: 1981
Technika: litografie, č. 50/60
Rozměry: 66 × 51 cm

signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.