Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Radek Pilař Klaun Katalogové číslo: 081 Vyvolávací cena: 11 000 Kč Rok vzniku: 1981 Technika: litografie, č. 50/60 Rozměry: 66 × 51 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: