Výběrové řízení – Zdravotní sestry

Hledáme zdravotní sestry na pozice všeobecná sestra do domácího hospice, všeobecná sestra do ambulance paliativní a podpůrné péče a dětská sestra.

Cesta domů patří k předním poskytovatelům paliativní péče v České republice. Pečujeme o umírající a jejich blízké v domácím prostředí. Poskytujeme zdravotní, sociální a podpůrné služby. Veřejně prosazujeme přijetí smrti jako součásti života. Vydáváme knihy a vzděláváme odbornou i laickou veřejnost. Provozujeme dobročinné obchody. Respektujeme přání pacienta a jeho blízkých, rozmanitost životních stylů a jedinečnost každého jednotlivce. Nabízíme otevřenou, pravdivou a empatickou komunikaci, podporu a doprovázení. Nejsme součástí žádné církve nebo náboženské společnosti. Naším cílem je umožnit těžce nemocným dětem i dospělým, aby na konci života měli dostupnou zdravotní péči, neztratili důstojnost a mohli se rozloučit. To vše v jejich přirozeném prostředí.

Přidejte se k nám.

Co vás u nás čeká:

Budete pracovat v profesionálně vedené neziskové organizaci. Základní část vaší práce bude spočívat v poskytování ošetřovatelské a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech. Budete zajišťovat noční a víkendové pohotovostní služby. Nezbytností bude úzká spolupráce s lékaři. Během práce budete také poskytovat psychickou podporu umírajícím a jejich blízkým. V případě práce v ambulanci bude základní částí vaší práce telefonická komunikace s pacienty a jejich blízkými a organizace ambulantní návštěvní služby bez zajišťování nočních pohotovostních služeb.

Kde budete pracovat:

Ve vlastním sociálním prostředí pacientů na území hlavního města Prahy.

Co od vás požadujeme:

Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., řidičské oprávnění sk. B, schopnost samostatné práce a zároveň týmové spolupráce, organizační schopnosti, ochotu se dále vzdělávat a zájmem o paliativní péči.

Co vám nabízíme:

Především pestrou, smysluplnou a zajímavou práci v příjemném a vstřícném kolektivu. U nás není výkon nadřazen kvalitě péče. Vytvoření vhodných podmínek pro práci sestry s dostatkem času a individuální přístup. Komplexní zapracování do tématu paliativní péče a podporu celého multiprofesního týmu. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení.

Nabízíme i další benefity:

  • supervizi;
  • podporu dalšího vzdělávání;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 3 dny indispozičního volna (sickday);
  • příspěvek na stravování;
  • cafeterii eBenefity.

Nástup je možný ihned.

V případě zájmu o některou z pozic nebo poskytnutí dalších informací kontaktujte vedoucí sestru Pavla Klimeše na telefonu 775 055 204 nebo emailu pavel.klimes@cestadomu.cz.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů