Výběrové řízení – Všeobecná sestra domácího hospice

Hledáme sestru, která se stane součástí multidisciplinárního týmu a bude se podílet na péči o pacienty v závěru života a doprovázet jejich blízké.

vseobecna sestra domaciho hospice

Cesta domů, z.ú. – poskytovatel mobilní specializované paliativní péče vypisuje výběrové řízení na pozici všeobecná sestra.

Do týmu hledáme sestru, která bude součástí multidisciplinárního týmu a bude se podílet na péči o pacienty v závěru života a doprovázet jejich blízké. Zajišťujeme, aby děti a dospělí umírající v domácím prostředí měli dostupnou zdravotní péči a další potřebné služby.

Pracovní náplní je zejména:

  • ošetřovatelská a edukační péče v terénu formou návštěv pacientů v domácnostech
  • zajištění nočních a víkendových pohotovostí
  • úzká spolupráce s lékaři
  • psychická podpora umírajících a jejich blízkých, spolupráce s rodinou
  • podpora komunitní péče
  • podpora pozůstalých
  • příslušná administrativa.

Koho hledáme:
sestru (bratra) s odbornou způsobilostí dle zákona č. 96/2004 Sb. a osvědčením k výkonu povolání bez odborného dohledu (registrací), která je držitelem řidičského oprávnění skupiny B, je schopná samostatné práce a zároveň týmové spolupráce, je ochotná se dále vzdělávat a oblast paliativní péče je pro ni zajímavá.

Co nabízíme:
kromě zaměstnání v organizaci působící již 15 let na poli paliativní péče především pestrou, smysluplnou a zajímavou práci v příjemném a vstřícném kolektivu. Nejsme organizace, kde je výkon nadřazen kvalitě péče. Respektujeme přání pacienta a jeho blízkých, rozmanitost životních stylů a jedinečnost každého jednotlivce. Pro práci sestry se snažíme vytvářet vhodné podmínky s dostatkem času. Samozřejmostí je komplexní zapracování do tématu paliativní péče.
Náš program péče o zaměstnance zahrnuje mimo jiné individuální přístup, podporu kolegů, supervizi, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Mzdové ohodnocení dosahuje po zapracování částky až 28 000 Kč.

Nástup je možný ihned, Vaše CV a motivační dopis zasílejte průběžně na pavel.klimes@cestadomu.cz. Došlé žádosti bez motivačního dopisu automaticky z výběrového řízení vyřazujeme.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů