Online beseda: Proč a jak mluvit s dětmi o umírání a smrti?

Děti pokládají mnoho otázek, na některé z nich se velmi těžko odpovídá. Vždy se ale vyplatí před otázkami neuhýbat, snažit se dětem přiměřeně k jejich věku odpovídat a nezatajovat informace. Zveme na besedu určenou rodičům i všem dalším zájemcům.

Kdy?
10. 3. 2021 15:00
Děti a umírání

Jaké představy o konci života mohou mít děti v různém věku? Jak děti a dospívající prožívají umírání a truchlení? Můžeme jim v zármutku nějak účinně pomoci? Na co je dobré si dát pozor?

Pro rodiče a pro každého, kdo pracuje s dětským kolektivem, nabízíme nad těmito otázkami a tématy dvouhodinovou besedu.

Přednášející: Ing. Jindřiška Prokopová, psychosociální pracovnice, a Mgr. Pavel Duba, vedoucí Podpůrných služeb a psychosociální pracovník

Termín: 10. 3. 2021, 15:00 – 17:00

Cena: 300 Kč (nevratný poplatek, v případě neúčasti není možné nárokovat zpět). Všichni registrovaní účastníci obdrží do týdne po uskutečnění akce odkaz na záznam webináře.

Na besedu je potřeba se přihlásit prostřednictvím níže přiloženého formuláře.

Upozornění

Cesta domů na webinářích sdílí prostor k otevřené diskuzi odborníků s veřejností. Názory zde představené jsou osobními názory mluvčích a nevyjadřují stanovisko Cesty domů.

Registrovat se

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystaven daňový doklad.
Vaše motivace
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů