Informace o službách Cesty domů

S ohledem na aktuální situaci přistupujeme v Cestě domů k opatřením, jejichž cílem je zachovat provoz našich služeb přímé péče a zároveň v maximální možné míře ochránit zdraví našich pracovníků, dobrovolníků, pacientů, klientů i jejich rodin.

Nové sídlo Cesty domů na podzim 2019

Od pondělí 16. 3. 2020 až do odvolání bude Cesta domů poskytovat své přímé služby v omezeném režimu a především prostřednictvím telefonické či elektronické komunikace.

Poradna je k dispozici pouze pro telefonické konzultace, a to v pracovní dny od 9 do 17 hodin. V Ambulanci paliativní a podpůrné péče jsou zrušeny osobní návštěvy (výjimku může udělit pouze lékař), probíhají pouze telefonické konzultace. Provoz a příjem Domácího hospice je omezen. Pacientům v péči a jejich blízkým je poskytována především podpora po telefonu, návštěvy jsou omezeny pouze na nejnutnější (v případě změny zdravotního stavu, nutnosti vybavení léčivy nebo zdravotnickým materiálem nebo při úmrtí pacienta). Podpůrné služby jsou poskytovány telefonicky pacientům v péči Domácího hospice, ambulantním pacientům i veřejnosti zdarma. Půjčovna kompenzačních pomůcek je pro veřejnost uzavřena. Odlehčovací služby v terénu jsou omezeny pouze na nenahraditelné návštěvy. Provoz odlehčovacích lůžek je zachován, jsou omezeny návštěvy u klientů respitních pobytů.

Pracovníci při poskytování služeb přímé péče používají při kontaktu s pacienty ústenky a dodržují základní pravidla dezinfekce rukou.

Podrobnější informace k jednotlivým službám přímé péče najdete v přiloženém dokumentu.

Všechna opatření platí od 16. 3. do odvolání. Aktuální informace vždy hledejte na těchto stránkách.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Cesta domů

Podrobné informace

Platné od 16. 3. 2020 do odvolání.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů