Hledáme prostory pro nový dobročinný obchod

Dobročinné obchody Cesta domů prosperují a dělají osvětu v oblasti paliativní a hospicové péče, rádi bychom proto v Praze zřídili další podobný obchod a hledáme pro něj prostory.

Naše obchody zprostředkovávají bezbariérový kontakt pro zájemce o služby Cesty domů a přicházejí do nich často i pozůstalí a truchlící.

Hledáme vhodné prostory v lokalitách, kde je alespoň trochu rušno anebo je v dané lokalitě silná komunita stálých obyvatel. Vytypovány máme tyto oblasti:

Praha 2 – okolí náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí, Ječná, Žitná (rozhraní s Prahou 1)
Praha 3 – Vinohradská, Slezská, Seifertova, okolí nám. Jiřího z Poděbrad
Praha 4 – Nuselská v okolí nám. Bratří Synků
Praha 10 – Vršovická, Ruská, Francouzská, Kodaňská, Moskevská (od Vršovické směrem k centru)

Prostor by měl být světlý, s prosklenou výlohou na frekventované ulici a hlavním vchodem přímo z ulice. Prodejní plocha musí být minimálně 40 m2, k tomu samostatná kancelář a příslušenství. Výhodou je sklad, buď přímo u prodejny nebo v suterénním prostoru. Důležitá je možnost krátkodobého zastavení vozidla před obchůdkem pro zásobování a odvážení odpadu.

V případě, že máte možnost nám vyhovující prostor nabídnout, kontaktujte prosím Kláru Fischerovou na e-mailu klara.fischerova@cestadomu.cz nebo telefonicky na čísle 775 556 924.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů