Hledáme na výpomoc asistenty do pobytových i terénních odlehčovacích služeb

Cesta domů hledá na dlouhodobou výpomoc asistenty do pobytových i terénních odlehčovacích služeb, spolupráce formou DPP.

foto Daniela Dahlien Neumanová

Naše odlehčovací služby jsou určené vážně a nevyléčitelně nemocným klientům, které podporujeme v činnostech spojených s každodenní péčí o sebe sama. Většina našich klientů má velmi omezenou mobilitu, součástí péče je obvykle také zajištění hygieny na lůžku. Ke klientům přistupujeme s respektem a při péči se věnujeme nejen jejich tělesným potřebám. Vlídným profesionálním přístupem a vhodnou komunikací se snažíme je v těžké situaci podpořit a povzbudit.

Na pobytové službě slouží asistenti 12hodinové směny a starají se o 4 klienty v jednolůžkových pokojích.

V terénu potřebujeme posílit tým zajišťující víkendové služby u klientů v závěru života.

Odměna 200 Kč/hod., při práci o víkendu či v noci příplatek 20 %. Kromě přímé práce v rodinách hradíme i zaškolení, čas přejezdů mezi klienty v terénu a účast na týmových poradách a supervizích.

Požadujeme kurz pracovníka v sociálních službách, zkušenost s péčí o lidi v závěru života je výhodou. Dále čistý trestní rejstřík, dobrou fyzickou kondici a komunikační dovednosti při jednání s klientem i jeho rodinou i při spolupráci v týmu. Pro asistenty víkendové terénní služby požadujeme i řidičský průkaz sk. B a zkušenost s péčí o lidi v závěru života.

V případě zájmu o spolupráci prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu martina.tesarova@cestadomu.cz.

Za Cestu domů
Martina Tesařová, vedoucí odlehčovacích služeb, tel.: 725 251 767

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů