Dejvické divadlo pro Cestu domů

Benefiční představení Zásek rozesmálo i přivedlo k zamyšlení vyprodané Dejvické divadlo.

Zásek Dejvické divadlo

Ve čtvrtek 30. března 2017 jsme nabídli našim příznivcům možnost přijít do Dejvického divadla na benefiční představení a přispět tak na provoz domácího hospice Cesta domů. Jednalo se o hru Davida Doubta Zásek v režii Ivana Trojana. Divácky velmi úspěšné představení ukazuje pět postav, které jsou okolnostmi donucené zastavit se a setrvat společně v prostoru dvakrát dva metry, aniž by dopředu věděly, kdy a zda se z něj dostanou. Důležité je nejenom zjistit, proč se s nimi výtah zastavil, ale možná důležitější je uvědomit si, co se musí stát, aby se znovu rozjel. V představení hrají Martin Myšička, Hynek Čermák, Klára Melíšková, Veronika Khek Kubařová a Matěj Kroupa.

Je skvělé, že se povedlo zaplnit hlediště do posledního místa. Díky přízni našich dárců tak přibylo do rozpočtu Cesty domů 342 500 Kč. Veškerý výtěžek využijeme na přímé služby pro rodiny, které s naší pomocí pečují o své blízké umírající. Vloni jsme se postarali o 220 pacientů, kteří si přáli zemřít doma. Přes polovinu ročního rozpočtu Cesty domů tvoří dary od dárců, jako jste vy. Děkujeme vám!

Dejvickému divadlu děkujeme za laskavou podporu.

Fotogalerie z představení Zásek

Autorem fotografií je Hynek Glos.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů