Cesta domů | Jak podpořit | Vlastní aktivita

Vlastní aktivita 

Vedle finančních a věcných darů si velice ceníme i vlastní iniciativy příznivců Cesty domů. Pokud máte nápad, jak nás podpořit, zviditelnit naše činnosti, přispět k detabuizaci témat umírání, smrti a paliativní péče, podělte se s námi! Budeme rádi za každou aktivitu, kterou se nás rozhodnete podpořit. Nejúčinnější pomoc je pomoc poskytovaná přímo, tedy práce dobrovolníků.

Sbírka nebo benefiční akce

Pokud máte nápad či možnosti můžete také uspořádat vlastní sbírkovou či benefiční akci na podporu Cesty domů, takto můžete získat větší peníze pro Cestu domů než byste sami mohli dát.

Přátelství s Cestou

Stačí malinko: doporučit tento web k pozornosti svým přátelům – např. poslat odkaz na článek, nebo vybídnout druhé k podpoře Cesty domů: pokud Cestu domů podporujete, nenechte si to pro sebe. Je snadné umístit na svůj web informaci o tom, že Cestu podporujete. Či dokonce umístit banner

Nejvěrnější mohou zvážit odkázání ze závěti, třebas i jen malé částky.

Síla slova

Dobře zvolená slova zmohou více, než je na první pohled patrné. Proto prosíme: seberte odvahu a napište svou zkušenost s paliativní péčí. Nebo se podělte s dalšími čtenáři o svůj pohled na konec života. Velmi nás těší, když nám příjemci služeb napíšou dopis, souhlasí-li, rádi jej uveřejníme.

Nic není pro vás? Vymyslete nový způsob podpory, spolupráce! Nebo se nechte inspirovat konkrétními akcemi: Inspirace.

Děkujeme!